Zebranie Polskiego Towarzystwa Onkologicznego 26.01.2012r.

Zebranie Polskiego Towarzystwa Onkologicznego 26.01.2012r.

Polskie Towarzystwo Onkologiczne Oddział w Poznaniu zaprasza na spotkanie naukowe, które odbędzie się 26 stycznia 2012 roku o godz. 14.00 w sali wykładowej Wielkopolskiego Centrum Onkologii (VI piętro, wejście od strony patio obok rejestracji). Program: 1. 14.00 – 14.30 „Zastosowanie wolnego płata przednio-bocznego uda z zespoleniem mikronaczyniowym w rekonstrukcjach ubytku po rozległych operacjach nowotworów złośliwych jamy ustnej i gardła.” – Dr n. med. Jakub Pazdrowski (Wielkopolskie Centrum Onkologii) 2. 14.30 – 14.40 – Dyskusja 3. 14.40 – 15.00 „Increasing brachytherapy awareness – jak poszerzyć możliwości brachyterapii” – dr hab. n. med. Janusz Skowronek (Wielkopolskie Centrum Onkologii) 4. 15.00 – 15.10 – Dyskusja 5. 15.10 – sprawy organizacyjne. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

Czytaj więcej
Konkurs z nagrodami na Dzień Babci

Konkurs z nagrodami na Dzień Babci

Z okazji Dnia Babci Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi pragnie nagrodzić wszystkie Drogie Babcie, które posiadają aktualne (tj. wykonane w okresie ostatnich 24 miesięcy) badanie mammograficzne - upominkiem (wystarczy zabrać ze sobą wynik ostatniej mammografii). Po odbiór upominku zapraszamy w dniach...

Czytaj więcej
Wsparcie polskich wydawnictw naukowych

Wsparcie polskich wydawnictw naukowych

9 stycznia 2012 r. Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego ogłosiła konkurs w ramach programu „Index Plus”, którego kluczowym celem jest umiędzynarodowienie oraz podniesie rangi polskich czasopism naukowych. Środki finansowe przeznaczone na konkurs mogą wspomagać tworzenie anglojęzycznych wydań periodyków naukowych, międzynarodowych rad naukowych i redakcji,...

Czytaj więcej
Kursy ESTRO w 2012r.

Kursy ESTRO w 2012r.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z listem PAA w związku z kursami ESTRO organizowanymi w 2012r. Załączone dokumenty aplikacyjne należy wypełnić i przesłać zgodnie z instrukcją. Serdecznie zapraszamy do udziału w kursach!

Czytaj więcej
Wigilia w WCO

Wigilia w WCO

Serdecznie dziękujemy Pani Hannie Banaszak oraz dzieciom z chóru dziewczęcego ze Szkoły im. Kurczewskiego jak i wszystkim gościom uczestniczącym w spotkaniu wigilijnym Wielkopolskiego Centrum Onkologii. W imieniu Dyrekcji Centrum życzymy Państwu raz jeszcze: Świąt wypełnionych radością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Czytaj więcej